Szkolenie techniczne KM SITK RP przy GDDKiA o/Białystok, 05.02.2018

image02 image06

W dniu 05.02.2018r w siedzibie Oddziału Białystok GDDKiA przy ul. Zwycięstwa 2 odbyło się szkolenie techniczne zorganizowane przez KM SITK RP przy GDDKiA Oddział Białystok. Innowacje w sterowaniu sygnalizacją świetlną i oświetleniem przedstawiała firma Eldro-FL Sp. z.o.o prezentując nowe systemy wdrażane na drogach naszego kraju. W szkoleniu wzięło udział 21 członków KM SITK RP Oddział Białystok przy GDDKiA.

Kol. Elżbieta Urwanowicz po przywitaniu wszystkich zgromadzonych oddała głos przedstawicielowi firmy, który w ciekawy przedstawiła możliwości zastosowania nowych produktów. Omówiono m.in. system pozwalający na kompleksowe i wielozadaniowe monitorowanie drogowych sygnalizacji świetlnych oraz na zarządzanie i nadzorowanie konserwacji tej infrastruktury, dzięki któremu użytkownicy otrzymują narzędzie do monitorowania w czasie rzeczywistym stanu infrastruktury, rejestrowania zgłoszeń jej dotyczących oraz monitorowania postępów w obsłudze tych zgłoszeń. Kolejnymi produktami były akustyczny sygnalizator drogowy ASD-01 i przycisk dla pieszych APB-02.

Prezentowane systemy i rozwiązania funkcjonują z powodzeniem u innych zarządców dróg. Uczestnicy szkolenia chętnie zadawali dużo pytań o możliwości zastosowania w/w systemów na drogach zarządzanych przez tutejszy Oddział.

Na koniec szkolenia, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki przypomniał o zbliżającym się IV Balu Drogowca w dniu 10.02.2018r. zachęcił wszystkich jeszcze niezdecydowanych do uczestnictwa. Wszyscy przybyli członkowie podziękowali za ciekawie przedstawiony materiał oraz bardzo dobrą organizację spotkania, wyrażając nadzieje na przyszłą współprace.

>>> galeria zdjęć <<<

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT