II Studenckie Warsztaty Drogowe w ramach LUD, Lublin, 17-18.10.2019 r.

LUD2

W dniach 17-18 października na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej będą odbywały się II-gie Studenckie Warsztaty Drogowe w ramach „Latającego Uniwersytetu Drogowego”. W wydarzeniu będą brali udział studenci i pracownicy Politechnik Białostockiej i Lubelskiej a także pracownicy Orlen Asfalt Sp. z o.o.

Cel główny warsztatów: pogłębienie wiedzy i zapoznanie się z najnowszymi metodami badań asfaltów i mieszanek mineralno-asfaltowych, analizami ruchu pojazdów i hałasu drogowego oraz trendami w projektowaniu uspokojenia ruchu.

Celem dodatkowym jest integracja środowiska studentów drogownictwa Politechnik Białostockiej i Lubelskiej.

Uczestnicy warsztatów: Studenckie Koło Naukowe "Drogowiec" z Politechniki Białostockiej (15 osób) oraz Koło Naukowe Drogowców i Mostowców z Politechniki Lubelskiej (15 osób). Studenci zostaną podzieleni na grupy 6 osobowe (po 3 osoby z PL i PB), które będą pracowały nad poszczególnymi zagadnieniami podanymi w zakresie warsztatów. Każda grupa będzie uczestniczyła w każdym warsztacie.

Prowadzący warsztaty: pracownicy Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej i Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej oraz pracownicy Działu Badań i Rozwoju ORLEN Asfalt Sp. z o.o.

Organizatorzy: Latający Uniwersytet Drogowy i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku

Sponsor warsztatów: ORLEN Asfalt Sp. z o.o.

Patronat medialny: Portal drogowy Edroga.pl

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT