IX Seminarium Techniczne SITK RP "Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego", Suwałki, 8-10 luty 2017 r.

UWAGA - jest jeszcze czas na zapisanie się. Prosimy o możliwie szybkie decyzje. Szczegóły jak to zrobić poniżej.

Szanowni Państwo,

     Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku po raz kolejny organizuje w dniach 8-10 lutego 2017 r.

IX Seminarium Techniczne

"Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego"

Miejsce obrad i zakwaterowania uczestników seminarium: Hotel LOFT 1898 w Suwałkach.


. . :   P R O G R A M   : . .

pdfico2

     Serdecznie zapraszamy Panią / Pana / Preses(a) / Dyrektor(a) oraz pracowników frrmy do udziału w organizowanym Seminarium. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i możliwie szybkie przesłanie faksem 85 744 30 88, pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: SITK RP Oddział w Białymstoku ul. M.C. Sklodowskiej 2, 15-950 Białystok.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość, za dodatkową opłatą, prezentacji Państwa firmy w czasie trwania Seminarium. Forma i zakres prezentacji firmy do uzgodnienia z organizatorami. W tym celu prosimy o kontakt z biurem Oddziału SITK RP w Białymstoku (tel. 85 744 30 88 lub 515 264 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Mając w pamięci miłe wspomnienia z poprzednich edycji Seminarium, mamy nadzieję na Państwa liczny udział w organizowanym Seminarium a w wolnym czasie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich sześciu Seminariów:

 

Do zobaczenia w Suwałkach!

- Komitet Organizacyjny IX Seminarium Technicznego SITK RP "Aktualne zagadnienia budownictwa komunikacyjnego"

zaproszenie
pdfico2

karta zgłoszeniowa

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT