Doroczne zebranie Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych SITK Białystok połączone ze spotkaniem świątecznym z Seniorami SITK - 18.12.2018 r.

             W dniu 18 grudnia 2018 r. w Domu Technika w przy ul. M.C. Skłodowskiej 2 w Białymstoku odbyło się coroczne zebranie Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych SITK Białystok połączone ze spotkaniem świąteczno-noworocznym, w którym uczestniczyli Seniorzy SITK RP O/Białystok. Zebranie poprowadził pod nieobecność Prezesa Zarządu Odddziału - V-ce Prezes kol. Wojciech Grzybowski, natomiast spotkanie świąteczno-noworoczne Prezes KM SITK przy GDDKiA kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki. Było nam bardzo przyjemnie móc przywitać na spotkaniu wszystkich zacnych gości a w szczególności Prezesa honorowego kol. Zbigniewa Łopianeckiego, kol. Czesław Podkowicza - członka Honorowego SITK RP czy też byłego Dyrektora GDDKiA-Seniora Honorowego SITK RP kol. Tadeusza Topczewskiego.

           Po uroczystym powitaniu gości V-ce Prezes kol. Wojciech Grzybowski przeprosił w imieniu Prezesa Zarządu Oddziału kol. Marka Motylewicza za jego nieobecność spowodowaną pilnym wyjazdem służbowym. Kolega Prezes Marek Motylewicz zrewanżował się wszystkim za swoją nieobecność doskonale przygotowaną prezentacją dotyczącą działalności Oddziału w 2018 roku oraz planów na rok 2019, którą przedstawił kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki. Prezentację można pobrać poniżej (14,6 Mb):

pdfico2

           Wrażenie na zebranych zrobiła przypomniana informacja o otrzymanych w 2018 roku nagrodach, to jest 2x statuetka ERNEST-a za dokonania w roku 2017 w kategoriach: „Najaktywniejszy Oddział” oraz „Najaktywniejszy w dziedzinie drogownictwa” wręczony kol. Krzysztofowi Gleba-Zawadzkiemu, a także nominacja do nagrody Ernest 2017 dla KM SITK przy GDDKiA Oddział Białystok.

           Uczestników zebrania również ucieszyła informacja o rosnącej liczbie członków naszego Oddziału, która na koniec roku 2018 wyniosła 373 osoby. Jednak największe poruszenie i uznanie uczestników można było zaobserwować w trakcie przedstawienia relacji z przebiegu uroczystej Gali obchodów 70-Lecia działalności Oddziału SITK RP w Białymstoku, która odbyła się 12 października 2018 r. w Pałacu Branickich. Wszyscy zgodnie uznali, iż uroczystość była zorganizowana w miejscu dostojnym, w sposób wyjątkowy i godny. Na ręce organizatorów popłynęły liczne gratulacje, uznanie i podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie w organizację jubileuszu.

          W trakcie spotkania miłym i zarazem uroczystym akcentem  było wręczenie kol. Jerzemu Botwiczowi Odznaki SITK w uznaniu za dotychczasową pracę na rzecz Stowarzyszenia.

         Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, kol. Zbigniew Łopianecki, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki oraz kol. Wojciech Grzybowski, w imieniu nieobecnego Prezesa kol. Marka Motylewicza, członków Zarządu Oddziału oraz własnym złożyli wszystkim zebranym i ich najbliższym serdeczne życzenia. Łamiąc się opłatkiem uczestnicy spotkania składali sobie nawzajem świąteczne życzenia. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek miło upływał czas na rozmowach, wspominaniu minionego roku, degustując wigilijne potrawy uczestnicy dzielili się radością ze wspólnego spotkania. Tradycyjnie już, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki wręczył każdemu uczestnikowi kalendarz na 2019 rok ufundowany przez Kustosza Sanktuarium Święta Woda – ks. Alfreda Butwiłowskiego, przekazując Życzenia zdrowych, błogosławionych Świąt. Spotkanie upłynęło miłej, spokojnej atmosferze. Rozstając się wszyscy życzyli sobie dużo zdrowia obiecując obecność za rok, - do siego roku!! 

Organizatorzy.

Galeria zdjęć zostanie dodana wkrótce. 

 

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT