Odwiedź nas i polub nasz profil na Facebook:

I Paintball 2019

 DSC01918

W dniu 8.06.2019 r. odbyło się, zorganizowane przez członków KM SITK RP przy GDDKiA spotkanie integracyjne „Paintball 2019”.

 DSC01890

Na godzinę 10.00 stawiło się 21 chętnych do wypróbowania swoich sił i możliwości w pozorowanych „grach wojennych”. Nastroje od samego początku dopisywały-pogoda również (podgrzewała atmosferę). Po przeszkoleniu przez instruktorów, wyposażeniu w niezbędne akcesoria, podzieleniu uczestników na dwie grupy (pomarańczowych i niebieskich) przystąpiliśmy do pierwszej z gier. Zdobywając, dzięki celnym strzałom, poszczególne pozycje strategiczne w terenie, powoli następowało eliminowanie przeciwników. W efekcie pierwszą turę gier wygrała drużyna niebieskich. Później był rewanż i wygrała drużyna pomarańczowych. Po każdej z gier musieliśmy dać sobie chwilę odpoczynku, bo zaangażowanie w prowadzone rozgrywki uczestników było bardzo duże i wyczerpujące. Podobny scenariusz powtarzał się przy kolejnych grach - raz wygrywała drużyna niebieskich, innym razem pomarańczowych. W efekcie przeprowadzonych wszystkich gier (walka o zdobycie bronionych pozycji, zdobywanie flagi, ochrona VIP-a, itp.) dała remis obu drużynom. Po zakończonych zmaganiach przyszła pora na poczęstunek i regenerację sił.

DSC01925

Przygotowane przez organizatorów ognisko, kiełbaski, surówki ect. świetnie spełniły swoją rolę. Przy konsumpcji prowadzono ożywioną dyskusję dzieląc się wrażeniami z przebytych potyczek. Wszyscy byli podekscytowani i zadowoleni z tej formy aktywności fizycznej. Doceniając zaangażowanie uczestników, Prezes KM SITK RP przy GDDKiA kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki tradycyjnie już wyróżnił zwycięzców poszczególnych gier.

 

DSC01970

Na tę okoliczność wręczył stosowne Nagrody Specjalne. Podziękował również Głównemu organizatorowi kol. Monice Gryko za bardzo dobre przygotowanie imprezy i czynny udział wręczając stosowną Nagrodą Specjalną. Uczestnicy spotkania swoją aprobatę i podziękowanie organizatorom, wyrazili gromkim zawołaniem i głośnymi oklaskami. Regenerując siły przy dźwiękach muzyki uczestnicy zostali zapoznani przez kol. Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego z wydarzeniami, jakie KM SITK przy GDDKiA zaplanowało jeszcze do realizacji w bieżącym roku. Ciekawa propozycja została przez uczestników ciepło przyjęta, z deklaracją uczestnictwa włącznie.   Uczestnicy, dziękując organizatorom za zorganizowanie dzisiejszego spotkania, zwracali się o kontynuację jego w przyszłości. Podsumowując spotkanie, które zakończyło się o godz. 15.30, organizatorzy stwierdzili, że należy je włączyć jako stały punkt w rocznym planie wydarzeń. Tak zakończyliśmy kolejną imprezę integracyjną członków SITK RP O/B-stok.

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

biuro sitk grafik

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT