Zabawa Andrzejkowa 2021

IMG 6484

W dniu 26 listopada 2021 r. w Hotelu „Pod Herbem” przy ul. Wiejskiej 49  o godz. 19.00 rozpoczęła się zabawa andrzejkowa, zorganizowana przez KM przy GDDKiA. 

 W związku z nieobecnością głównego organizatora kol. Prezesa KM przy GDDKiA Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego, zabawę andrzejkową uroczyście otworzył kol. Prezes Zarządu Oddziału SITK Marek Motylewicz z kol. Ewą Korzuń współorganizatorem spotkania, który dziękując za organizację oraz zaproszenie, życzył wszystkim uczestnikom wyśmienitej zabawy. W zabawie brało udział 48 uczestników, co w dobie pandemii uważamy za wynik bardzo przyzwoity. Normy SANEPID-u dotyczące tego typu spotkań zostały zachowane. Uczestnicy zgromadzeni w kołach KM SITK RP przy GDDKiA, KZ SITK RP przy PZDW oraz KZ SITK RP przy PB - to najbardziej niezawodni uczestnicy naszych spotkań.

IMG 6472

Pomimo wspaniałej, umiejętnie dobranej przez DJ-a muzyce, przy wykwintnych ciepłych daniach i wyśmienitych przystawkach przygotowanych przez gospodarzy i ich profesjonalną obsługę, większość odczuwała smutek i żal z powodu nieobecności kol. Krzysztofa. Mamy nadzieje, że odśpiewane gromkie sto lat oraz wielokrotnie wznoszone toasty pozwolą koledze na szybką rekonwalescencję i powrót do zdrowia. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania kol. Krzysztofowi i za osobiste zaangażowanie w przygotowanie spotkania, przygotowanie wróżb andrzejkowych oraz tablic z żartami andrzejkowi, które umilały nam nasze spotkanie. Podziękowania kierujemy również do współorganizatorów spotkania kol. Ewy Korzuń i Wojciecha Mruczka.   

IMG 6487

Zabawa przy wspólnych tańcach, przy andrzejkowych wróżbach, w bardzo miłej atmosferze i w wyśmienitych humorach uczestników, zakończyła się przed godz. 5 rano. Większość żałowała, że to już koniec. Nastroje uczestników w trakcie jak i opinie po zakończeniu spotkania wskazują, że zabawa andrzejkowa stanie się kolejną imprezą cykliczną organizowaną przez KM SITK RP przy GDDKiA w latach następnych.

IMG 6745

Wiemy, że takie spotkania wspaniale wpływają na integrację środowisk drogowców i transportowców, a późniejsze kontakty owocują przy wspólnej pracy na płaszczyźnie zawodowej. Niestety, obecna sytuacja pandemiczna  znacząco to ogranicza. Pomimo odczuwalnych obaw, będziemy starali się organizować nasze wspólne spotkania integracyjno-techniczne, stosując się do ograniczeń  i zaleceń wydawanych przez odpowiednie władze.

 

Organiatorzy

 

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel. kom. +48 515 264 044<br/ >tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT