ZAPROSZENIE
i informacje

karta zgłoszenia uczestnicwa (DOC)
karta zgłoszenia uczestnicwa (PDF)

Fotorelacja z XIII Seminarium Technicznego, Janów Podlaski, 5-7.10.2022:
~ zdjęcia ~     ~ film ~

Zaproszenie na VII Bal Karnawałowy

Prezentacja21

 Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku, organizuje w dniu 18 lutego 2023 r. w Hotelu „3 Triow Białymstoku, przy ul. Hurtowej 3 „VII Bal Drogowca , Transportowca i Inżyniera budownictwa” na który serdecznie zapraszamy. Uroczyste rozpoczęcie Balu w stylu „Wieczoru gangsterskiego - Chicago lata 20 – Al Capone” o godz. 1900,- zakończenie ok. godz.5 00 rano.

81tQgyQFLRL  AC SL1500

Na gości czeka 9-10 godzin wspaniałej zabawy z licznymi niespodziankami i konkursami m.in.:

·       Powitanie jak z epoki  - wystrzałowe w gangsterskim stylu.

·       Udekorowana stylowo sala z licznymi rekwizytami, scenami rodzajowymi, wyposażeniem z epoki, - styl Chicago lata 20-ste XX wieku.

·   Bogate menu z gorącymi daniami i przekąskami w tym m.in: dania gorące serwowane talerzowo i w bufecie, bufet wykwintnych zimnych przekąsek, bufet słodki: ciasta, owoce, desery, - napoje zimne i gorące All inclusive.

·      Bal w stylu „Wieczoru gangsterskiego - Chicago lata 20 – Al Capone” poprowadzi sprawdzony w poprzednim Balu P. Krzysztof Giro z wyspecjalizowanym zespołem animatorów z FAST EVENT przy wsparciu DJ-a Piotra Skorupskiego, zapewniając wyśmienitą zabawę do białego rana z licznymi niespodziankami, konkursami, atrakcjami w tym m.in.:

1. „pralnia brudnych pieniędzy”

2. „rosyjska ruletka”

3. „Precz z prohibicją, - uwolnić Whiskey”,

4. palenie cygara Al Capone

5. konkursowe pytania,

6. Quizy,

7. liczne nagrody dla aktywnych uczestników,

8. wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje z epoki, estradowe i dyskotekowe (9-10 godz. świetnej zabawy)

    Mile widziane są przebrania w stylu epoki, maski karnawałowe, kapelusze w stylu gangsterskim, stosowne akcesoria inne pomysły, tradycyjnie najciekawsze przebrania otrzymają specjalną nagrodę ufundowaną przez Głównego organizatora.

    Poprowadzimy, jak dotychczas, dobrowolną zbiórkę charytatywną na rehabilitację córeczki kol. drogowców - Milenki Garbolińskiej

·       Alkohol we własnym zakresie.

gangster-boss-al-capone-6c5ioo8vf7r6kozt

Zapisy i wpłaty składki w wys. 190zł od osoby (resztę kosztów pokryjemy z dofinansowania Zarządu Oddziału SITK) będą przyjmowane w biurze SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok, pok. 202 max. do 3.02.2023 r. w godzinach pracy biura Oddziału kontakt Katarzyna Waszewska, tel. 515- 264-044 lub 85 744 30 88 (info. na stronie www.... SITK O/B-stok). Zapisy i składkę można również złożyć u kol. Ewy Korzuń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub bezpośrednio Głównemu organizatorowi kol. Krzysztofowi Gleba-Zawadzkiemu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – począwszy od dnia 5.01.2023 r. ( im szybciej tym lepiej – decyduje kolejność).

Dla usprawnienia zapisów, proszę Prezesów Kół Zakładowych o rozpropagowanie w/w informacji wśród swoich członków, sporządzenie listy chętnych, zebranie składki i przekazanie do biura Oddziału. Szczegółowe informacje można uzyskać u kol. Prezesa KM SITK przy GDDKiA Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 600-823-433, u kol. Ewy Korzuń , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w biurze Oddziału pod nr. 85 744 30 88, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą gwarantują miejsce na balu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względów organizacyjnych, proszę o jak najwcześniejsze deklaracje uczestnictwa.

 

Hotel 3 Trio oferuje specjalne ceny noclegów dla gości Balu!!

 

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy!!!

 

Mając w pamięci udane poprzednie Bale (liczba uczestników systematycznie wzrasta i chociażby ten w stylu PRL-u), - zachęcam do licznego uczestnictwa w VII edycji. Będzie on znakomitą okazją do doskonałej zabawy i dobrym Walentynkowym prezentem, - WIECIE, ŻE WARTO !!!

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem, Główny organizator:

Krzysztof Gleba-Zawadzki.

 

 

Logowanie

Kontakt

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Oddział w Białymstoku

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, pok. 202
15-950 Białystok
tel. kom. +48 515 264 044<br/ >tel./fax: +48 (85) 744 30 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT