dsc08691

Bal Karnawałowy Drogowca i Transportowca, 16.01.2016 – relacja

Prezes Honorowy w krótkich słowach przedstawił historię i dzień dzisiejszy Stowarzyszenia, podkreślając wyraźny dynamizm jaki dało się zaobserwować w ostatnim okresie działalności Oddziału w Białymstoku. Życząc licznie zebranym uczestnikom szampańskiej zabawy podkreślił, iż dzisiejszy bal (po sukcesie ubiegłorocznego), wpisał się na stałe w działalność Białostockiego Oddziału SITK i będzie kontynuowany w latach następnych. Organizujący, z ramienia Oddziału SITK Bal, Prezes Krzysztof Gleba-Zawadzki powitał uczestników przedstawiając poszczególne towarzystwa reprezentujące Koła Zakładowe SITK oraz liczne grono sympatyków naszego Stowarzyszenia. Podkreślił, że w dzisiejszym Balu bierze udział 102 uczestników tj. o 20% więcej niż w roku ubiegłym, co dowodzi słuszności przyjętego założenia o integracji środowiska inżynierów poprzez dobrą zabawę.

W planie Balu Organizator przewidział liczne atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami takie jak:

  • Pokaz tańców wschodu w wykonaniu 3-osobowej grupy tanecznej Farya (występ wzbudził uznanie uczestników balu).
  • Nagrody za najładniejsze przebranie karnawałowe,- premiowane 3-pierwsze miejsca + nagroda specjalna za IV miejsce (pomysły na przebranie były niesamowite).
  • Konkurs Śpiewania wspólnego „Karaoke” z atrakcyjnymi nagrodami za I, II, III miejsce momentami budził emocje, ale jednocześnie jednoczył uczestników.
  • Wybór Króla i Królowej Balu. Nagrodzono trzy pary, które w opinii komisji konkursowej tańczyły najładniej. Statuetka tańczącej pary była główną nagrodą za I-miejsce.
  • Zabawę przy porywających przebojach znanych i lubianych (uczestnicy bawili się świetnie).

Bal, jak poprzednio, zakończył się ok. godz. 4 nad ranem. Miłym akcentem były podziękowania składane organizatorowi za bardzo dobre przygotowanie Balu z prośbą, by koniecznie za rok znów go powtórzyć.

Organizator: kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki

>>> galeria zdjęć <<<

Dodaj komentarz