bal2017header

„III Bal Karnawałowy Drogowca i Transportowca”, Białystok, 18 luty 2017

Uroczyste rozpoczęcie Balu o godz. 19.00. Na gości czeka m.in.:

  • Lampka szampana na powitanie.
  • Pięknie udekorowana Sala Złota II piętro zarezerwowana dla max.120 osób.
  • Bogate menu z gorącymi daniami i przekąskami w tym mi: 3 dania gorące, bufet wykwintnych zimnych przekąsek, bufet słodki: ciasta, owoce, desery,- napoje zimne i gorące All inclusive.
  • Bal poprowadzi LET’S DUET Panowie: Jarosław Jatel i Adam Neczyperowicz z Kabaretu WIDELEC zapewniając nie tylko oprawę muzyczną lecz szereg niespodzianek, konkursów, „szczyptę humoru kabaretowego”, szampańską zabawę do białego rana w tym mi.: wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje kabaretowe, estradowe i dyskotekowe z różnych stron świata.
  • Obowiązują stroje wieczorowe, ale mile widziane również przebrania i maski karnawałowe,- tradycyjnie trzy najciekawsze przebrania otrzymają nagrodę specjalną ufundowaną przez głównego organizatora.
  • Podczas balu przewidziane są liczne gry i konkursy z nagrodami, wybór Króla i Królowej Balu itp.
  • Alkohol we własnym zakresie.

Zapisy i wpłaty w cenie 140 zł od osoby będą przyjmowane w biurze SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok, pok. 202 począwszy od dnia 11.01.2017r (środa) do 08.02.2017r, w godzinach pracy biura Oddziału kontakt tel. 515 264 044 lub 85 744 30 88.

Dla usprawnienia zapisów, proszę Prezesów Kół Zakładowych o rozpropagowanie w/w informacji wśród swoich członków, sporządzenie listy chętnych, zebranie wpłat i przekazanie do biura Oddziału. Szczegółowe informacje można uzyskać u kol. Prezesa KM SITK przy GDDKiA Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego, e-mail: kgleba-zawadzki@gddkia.gov.pl, tel.: 600-823-433 lub w biurze Oddziału pod nr. tel.: 85 744 30 88, e-mail: biuro@sitk.bialystok.pl .

 Bal organizowany jest dla Członków SITK, ich przyjaciół i sympatyków SITK. Tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą gwarantują miejsce na balu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona do max.120 osób. Ze względów organizacyjnych, proszę o jak najwcześniejsze deklaracje uczestnictwa.

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy !!!
Mając w pamięci udane poprzednie dwa Bale,- zachęcamy do licznego uczestnictwa w obecnie organizowanym. Będzie on okazją do odświeżenia wzajemnych kontaktów i przyjemną sposobnością spędzenia wieczoru karnawałowego w miłym gronie,- wiecie że warto !!!!

Z koleżeńskim pozdrowieniem, Główny organizator: Krzysztof Gleba-Zawadzki

Dodaj komentarz