dsc01169

Podsumowanie spotkania techniczno-okolicznościowego KM SITK RP przy GDDKiA Białystok, 11.04.2017 (Spotkanie Wielkanocne)

Bieżące zagadnienia techniczne dotyczące:

„Przebiegu dróg ekspresowych w województwie podlaskim- ze szczególnym uwzględnieniem przebiegu drogi Via Carpatia i Via Baltica” przedstawił w obrazowo przygotowanej prezentacji: Pan Tadeusz Topczewski. Zagadnienia przedstawione przez P. Dyr. T. Topczewskiego wywołały żywą dyskusję. Zebrani zgodnie przyznali, że obecny przebieg Via Carpatii należy skorygować wracając do pierwotnej koncepcji prostując wydłużające ją „wybrzuszenia” jak również skrócić przebieg dk 19 budując ją poprzez Czarną B-cką i Sokółkę.

Drugą prezentację techniczną na temat „Nawierzchnie z betonu cementowego – aspekty wykonawcze” – profesjonalnie przygotował i rzeczowo przedstawił kol. Tomasz Wróblewski z Wydziału Realizacji GDDKiA O/B-stok wprowadzając uczestników w zagadnienia związane z wykonawstwem nawierzchni betonowych.

Zamykając część merytoryczną, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki przedstawił przyjęty na 2017r plan działań Koła SITK przy GDDKiA, którego ważną pozycją jest wyjazd techniczny w dn.13.05.2017r na budowę kolejnych odcinków S-8 budowanych w technologii betonowej.

Mając na uwadze zbliżające się Święta Wielkanocne, kol. Prezes Krzysztof Gleba-Zawadzki złożył wszystkim zebranym i ich najbliższym serdeczne życzenia obdarowując każdego tradycyjnym Zajączkiem Wielkanocnym. Życzenia świąteczne zebranym i podziękowania za uczestnictwo w spotkaniu złożyli kol. Prezes Honorowy i Prezes Oddziału wyrażając uznanie za bardzo dobrą organizację spotkania i dużą frekwencję.

Miłym, świątecznym akcentem zakończono spotkanie.

>>> Galeria zdjęć <<<

Dodaj komentarz