dsc09913

Relacja z „III Balu Karnawałowego Drogowca i Transportowca”, 18.02.2017

Tegoroczny Bal poprowadził Let’s Duet – Jarosław Jatel i Adam Neczyperowicz z Kabaretu WIDELEC zapewniając nie tylko oprawę muzyczną lecz również „szczyptę humoru kabaretowego”, szereg niespodzianek, konkursów, szampańską zabawę do białego rana w tym mi.: wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje kabaretowe, estradowe i dyskotekowe z różnych stron świata.

W trakcie Balu główny organizator kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki już tradycyjnie przewidział liczne niespodzianki nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami w tym:

  • konkurs na najlepsze przebranie Balu;
  • konkurs „Jaka to melodia”;
  • konkurs tańca oraz wybór Króla i Królowej Balu;
  • konkurs na najlepszego kierowcę;
  • konkurs na najlepszy dowcip;
  • integracyjne zabawy, m.in. taniec Greka Zorby.

Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali, że organizacja Balu była na wysokim poziomie, a zabawa sprzyjała integracji środowisk na co dzień współpracujących ze sobą na płaszczyźnie zawodowej. Tym samym, główny cel spotkania, a mianowicie scalanie środowiska drogowców i transportowców – został osiągnięty. Uczestnicy imprezy dziękując głównemu organizatorowi za wspaniale zorganizowaną zabawę, dobrze wybrane miejsce Balu tj. Restaurację „Trzy po Trzy” zapewniającą wykwintne dania i profesjonalną obsługę, jednocześnie deklarowali uczestnictwo w kolejnych jego edycjach. Zarówno nastroje uczestników w trakcie Balu jak i opinie po wskazują na to, że III Bal Drogowca i Transportowca możemy uznać za wyjątkowo udany.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

 

Dodaj komentarz