choinka

Spotkanie Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych SITK Białystok oraz spotkanie świąteczno-noworoczne z Seniorami SITK

choinka

     Zarząd Oddziału SITK RP Białystok, serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych SITK Białystok na coroczne zebranie, które odbędzie się 18 grudnia 2018 r. (wtorek) o godzinie 15:30 w Domu Technika w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro) przy ul. M.C. Skłodowskiej 2 w Białymstoku. Porządek zebrania:

  1. Powitanie przybyłych Gości.
  2. Omówienie działalności Zarządu Oddziału (referuje Prezes Oddziału).
  3. Informacje Prezesów Kół Zakładowych o sprawach związanych z działalnością Koła za 2018 r.
  4. Dyskusja, sprawy bieżące.

     Po zebraniu i krótkiej przerwie, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej nr 203 Domu Technika, odbędzie się spotkanie świąteczno-noworoczne na które serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów SITK Białystok, Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych oraz członków Komisji Rewizyjnej Oddziału.

     Zwracamy się jednocześnie z prośbą o przekazanie informacji, powiadomienie i zaproszenie w imieniu Zarządu Oddziału wszystkich Seniorów. Prosimy o potwierdzenie do dnia 10 grudnia 2018 r. uczestnictwa w zebraniu i/lub spotkaniu świąteczno-noworocznym. Informację należy przekazać do biura tut. Zarządu Oddziału telefonicznie pod nr. tel. 85 744 30 88 lub 515 264 44, lub e-mail: biuro@sitk.bialystok.pl .

Zarząd Oddziału SITK RP Białystok

Dodaj komentarz