logo sitk 300x300

Spotkanie techniczno-okolicznościowe KM SITK RP przy GDDKiA O/B-stok, 12.XII.2017

logo sitk 300x300 mikolaj

Szanowne Koleżanki! Szanowni Koledzy! Sympatycy SITK RP!

W imieniu Zarządu i własnym zapraszam wszystkich członków Koła Międzyzakładowego SITK RP przy GDDKiA O/B-stok w dniu 12 grudnia 2017 r. (wtorek) o godz. 14.00 do Sali Konferencyjnej nr 1 na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa 2 na spotkanie Techniczno-Okolicznościowe. W programie przewidujemy między innymi:

  1. Informacje bieżące dotyczące SITK RP Oddział w Białymstoku i KM SITK RP przy GDDKiA.
  2. Uroczyste wręczenie legitymacji nowym członkom KM SITK RP przy GDDKiA.
  3. Informacja dot. bieżących wydarzeń 2017 roku m.in.: zmiana Statutu SITK RP, nominacja O/B-stok SITK RP do Nagrody Ernesty 2016, Relacja ze Spotkania w Nowogrodzie, itp.
  4. Informacja dot. przygotowań do organizacji X Seminarium Technicznego „Aktualne Zagadnienia budownictwa komunikacyjnego” 17-19. 01.2018 r. w Augustowie.
  5. Prezentacja na temat: „Systemy ważenia pojazdów w ruchu na drogach krajowych województwa podlaskiego”- referujący kol. z Wydziału Dróg i Sieci Drogowej
  6. Przedstawienie planu działań Koła Międzyzakładowego SITK RP przy GDDKiA na 2018 rok
  7. Informacja dot. przygotowań do IV Balu drogowca i transportowca jaki odbędzie się w dniu 10.02.2018 r (sobota) w Restauracji „3 Trio” przy ul. Składowej w Białymstoku.
  8. Sprawy różne, dyskusja, Życzenia Świąteczne, zamknięcie spotkania.

Proszę o liczny udział w spotkaniu, zwłaszcza naszych Nowych Członków. Będzie ono kolejną okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń, podzielenia się spostrzeżeniami, okazją do odświeżenia kontaktów.

Prezes KM SITK RP przy GDDKiA O/B-stok
Krzysztof Gleba-Zawadzki

 

Dodaj komentarz