Prezentacja1

Zaproszenie na V Bal Karnawałowy

„V Bal Karnawałowy Drogowca, Transportowca

i Inżyniera Budownictwa”

Białystok, 9 Lutego 2019r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje w dniu 9 lutego 2019r. w Hotelu „3Trio” w Białymstoku, przy ul. Hurtowej 3 „V Bal Drogowca, Transportowca i Inżyniera budownictwa”, na który serdecznie zapraszamy.

Uroczyste rozpoczęcie Balu o godz. 1900,  Na gości czeka mi.:

·       Lampka szampana na powitanie.

·       Pięknie udekorowana Sala zarezerwowana dla max.130 osób.

·       Bogate menu z gorącymi daniami i przekąskami w tym mi: 4 dania gorące, bufet wykwintnych zimnych przekąsek, bufet słodki: ciasta, owoce, desery, – napoje zimne i gorące All inclusive.

·       Bal poprowadzi DJ Suhy – Piotr Suchocki wielokrotny mistrz DJ, Juror komisji kwalifikacyjnej, zapewniając wyśmienitą oprawę muzyczną poprowadzi przygotowane niespodzianki i konkursy, szampańską zabawę do białego rana w tym mi.: wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje kabaretowe, estradowe i dyskotekowe

·       Przewidujemy występ niespodziankę (może pokaz barmański?!)

    Obowiązują stroje wieczorowe, ale mile widziane są przebrania i maski karnawałowe, -trzy najciekawsze przebrania otrzymają specjalną nagrodę ufundowaną przez głównego organizatora.

·       Podczas balu przewidziane są liczne gry i konkursy z nagrodami, wybór Króla i Królowej Balu, konkurs, „jaka to melodia” itp..

    Tradycyjnie już przewidujemy dobrowolną zbiórkę charytatywną na rehabilitację córeczki kol. drogowców-Milenki(możliwa do wylicytowania koszulka z podpisami piłkarzy Jagiellonii-działania trwają).

·       Alkohol we własnym zakresie.

Zapisy i wpłaty w cenie 170 zł od osoby będą przyjmowane w biurze SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok, pok. 202 począwszy od dnia 7.01.2019r. (poniedziałek) do 1.02.2019r., w godzinach pracy biura Oddziału kontakt tel. 515- 264-044 lub 85 744 30 88                                          

Szczegółowe informacje można uzyskać u kol. Prezesa KM SITK przy GDDKiA Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego, e-mail: kgleba-zawadzki@gddkia.gov.pl, tel: 600-823-433 lub w biurze Oddziału pod nr. 85 744 30 88, e-mail: biuro@sitk.bialystok.pl

Tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą gwarantują miejsce na balu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona do max.130 osób. Ze względów organizacyjnych, proszę o jak najwcześniejsze deklaracje uczestnictwa.

Hotel „3 Trio” oferuje specjalne ceny noclegów dla gości Balu!!!

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy!!!

Mając w pamięci udane poprzednie cztery Bale(liczba uczestników systematycznie wzrasta), – zachęcam do licznego uczestnictwa w piątej jego edycji. Będzie on znakomitą okazją do doskonałej zabawy i roztańczonego wejścia w Walentynki oraz przyjemną sposobnością spędzenia wieczoru karnawałowego w miłym gronie, – WIECIE, ŻE WARTO!!!!

Z koleżeńskim pozdrowieniem, Główny organizator: Krzysztof Gleba-Zawadzki

Dodaj komentarz