Prezentacja1

Zaproszenie na VI Bal Karnawałowy

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Białymstoku organizuje w dniu 15 lutego 2020r. w Restauracji „Lipcowy Ogród” w Białymstoku, przy ul. 42 Pułku Piechoty 6 „VI Bal Drogowca, Transportowca i Inżyniera budownictwa”, na który serdecznie zapraszamy.

Uroczyste rozpoczęcie Balu w stylu „Czar PRL-u” o godz. 1900,- zakończenie ok. godz.5 00 rano.             Na gości czeka 9-10 godzin wspaniałej zabawy z licznymi niespodziankami i konkursami mi.:

·       Powitanie jak z epoki, -kieliszkiem wódki z kiszonym ogóreczkiem,-paniom czerwony goździk.

·       Udekorowana stylowo Sala z licznymi rekwizytami, scenami rodzajowymi, wyposażeniem z epoki..

·      Bogate menu z gorącymi daniami i przekąskami w tym mi: dania gorące serwowane talerzowo i w bufecie, bufet wykwintnych zimnych przekąsek,   bufet słodki: ciasta, owoce, desery, – napoje zimne i gorące All inclusive.

·       Bal „Czar PRL-u poprowadzi P. Krzysztof Giro z wyspecjalizowanym zespołem animatorów z FAST EVENT przy wsparciu DJ-a Piotra Skorupskiego zapewniając wyśmienitą zabawę do białego rana z licznymi niespodziankami, konkursami w tym mi.: „czyn społeczny”, „podaj cegłę-budowa wieży”, „restauracja z PRL-u”, konkursowe pytania, Quizy, liczne nagrody dla aktywistów, wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje z epoki, estradowe i dyskotekowe(9-10godz.zabawy)

·       Przewidujemy występ niespodziankę (może występ polskiej Lindsey Stirling ?!)

    Mile widziane są przebrania w stylu epoki, maski karnawałowe, inne pomysły, – tradycyjnie trzy najciekawsze przebrania otrzymają specjalną nagrodę ufundowaną przez głównego organizatora.

·       Przewidujemy również wybór Króla i Królowej Balu, -lub może raczej „I-szych aktywistów balu” z nagrodami ufundowanymi przez głównego   organizatora(trzy pierwsze miejsca).

    Tradycyjnie też poprowadzimy dobrowolną zbiórkę charytatywną na rehabilitację córeczki kol. drogowców – Milenki Garbolińskiej. Możliwa będzie do wylicytowania piłka z podpisami zawodników „ŻUBRÓW BIAŁYSTK” -działania w sprawie trwają.

·       Alkohol we własnym zakresie.

Zapisy i wpłaty składki w wys.185zł od osoby(resztę kosztów pokryjemy z dofinansowania Zarządu Oddziału SITK) będą przyjmowane w biurze SITK RP Oddział w Białymstoku, ul. M.C. Skłodowskiej 2, 15-950 Białystok, pok. 202 począwszy od dnia 6.01.2020 r. do 3.02.2020 r. w godzinach pracy biura Oddziału kontakt tel. 515- 264-044 lub 85 744 30 88 (info. na stronie www…. SITK O/B-stok).                                      

Dla usprawnienia zapisów, proszę Prezesów Kół Zakładowych o rozpropagowanie w/w informacji wśród swoich członków, sporządzenie listy chętnych, zebranie składki i przekazanie do biura Oddziału. Szczegółowe informacje można uzyskać u kol. Prezesa KM SITK przy GDDKiA Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego, e-mail:  kgleba-zawadzki@gddkia.gov.pl, tel: 600-823-433 lub kol. Miłosza Milewskiego, e-mail:  mimilewski@gddkia.gov.pl, tel:694 405 418 lub w biurze Oddziału pod nr. 85 744 30 88,       e-mail:  biuro@sitk.bialystok.pl.

Tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą gwarantują miejsce na balu. Decyduje kolejność zgłoszeń.        Ze względów organizacyjnych, proszę o jak najwcześniejsze deklaracje uczestnictwa.

Dodaj komentarz