statuetka

Gala Jubileuszowa z okazji 70-lecia SITK RP oraz wręczenie odznaczeń ERNESTY 2015 – Warszawa, 02.06.2016

Uroczystą Galę o godz. 18.00 rozpoczął powitaniem gości i uczestników Prezes SITK RP Pan Janusz Dyduch profesjonalnie zapowiedziany przez prowadzącego Galę Pana Macieja Orłosia znanego nam wszystkim z Teleekspresu. Wystąpienia gości zaproszonych ukazały nam z jak wieloma instytucjami, uczelniami i przedsiębiorstwami współpracuje nasze Stowarzyszenie.

Naszą delegację najbardziej ekscytowała ta część uroczystości związana z wręczeniem odznaczeń i wyróżnień honorowych z uwagi na fakt, że Koło Międzyzakładowe SITK przy GDDKiA- Oddział Białystok było nominowane do Nagrody Głównej ERNEST 2015 w kategorii Najaktywniejszy Klub/Koło, razem z Kołem SITK przy Mota-Engil Central Europe S.A. – Oddział SITK Kraków i Międzyuczelnianym Kołem Transportu – Oddział SITK Szczecin.

Ostatecznie, decyzją Kapituły Konkursu laureatem w kategorii najaktywniejsze Koło SITK w roku 2015 wybrano i Nagrodę Główną – statuetkę ERNESTA 2015 przyznano, KM SITK przy GDDKiA Oddział w Białymstoku !!!! Szczególnie miłe jest to wyróżnienie, że przyznane za faktycznie ciężką działalność w nazwijmy to specyficznych warunkach i dodatkowo otrzymane w Roku Jubileuszowym. Zdarza się , że ciężka praca i zaangażowanie czasami zostaje zauważone. Przyznana Nagroda ERNESTA jest podziękowaniem za włożoną pracę i aktywność wszystkim członkom Koła, którzy nie szczędząc swojego prywatnego czasu społecznie angażowali się w działanie na rzecz kolegów i środowiska. Wszyscy mamy w niej swoją cząstkę udziału,- jest ona dedykowana każdemu z nas. Wszystkim serdecznie gratuluję życząc dalszych sukcesów, jednocześnie apelując o więcej, o dalsze zaangażowanie i współpracę. Dalsza część Uroczystej Gali przebiegała zgodnie z programem. Umiejętnie dobrana część artystyczna i bankiet podbudowały i tak dobre nastroje. Miłym akcentem był podział jubileuszowego tortu. Smakował wyśmienicie. W dobrych nastrojach nasza delegacja ok. godz. 22.30 udała się w drogę powrotną do Białegostoku. Miłe szybko się kończy a następnego dnia trzeba iść do pracy?!

Krzysztof Gleba-Zawadzki

Prezes KM SITK przy GDDKiA O/B-stok

>>> G A L E R I A   Z D J Ę Ć <<<

Dodaj komentarz