Doroczne zebranie Prezesów i Sekretarzy Kół Zakładowych SITK Białystok połączone ze spotkaniem świątecznym z Seniorami SITK – 18.12.2018 r.

           Uczestników zebrania również ucieszyła informacja o rosnącej liczbie członków naszego Oddziału, która na koniec roku 2018 wyniosła 373 osoby. Jednak największe poruszenie i uznanie uczestników można było zaobserwować w trakcie przedstawienia relacji z przebiegu uroczystej Gali obchodów 70-Lecia działalności Oddziału SITK RP w Białymstoku, która odbyła się 12 października 2018 r. w Pałacu Branickich. Wszyscy zgodnie uznali, iż uroczystość była zorganizowana w miejscu dostojnym, w sposób wyjątkowy i godny. Na ręce organizatorów popłynęły liczne gratulacje, uznanie i podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie w organizację jubileuszu.

          W trakcie spotkania miłym i zarazem uroczystym akcentem  było wręczenie kol. Jerzemu Botwiczowi Odznaki SITK w uznaniu za dotychczasową pracę na rzecz Stowarzyszenia.

         Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, kol. Zbigniew Łopianecki, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki oraz kol. Wojciech Grzybowski, w imieniu nieobecnego Prezesa kol. Marka Motylewicza, członków Zarządu Oddziału oraz własnym złożyli wszystkim zebranym i ich najbliższym serdeczne życzenia. Łamiąc się opłatkiem uczestnicy spotkania składali sobie nawzajem świąteczne życzenia. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek miło upływał czas na rozmowach, wspominaniu minionego roku, degustując wigilijne potrawy uczestnicy dzielili się radością ze wspólnego spotkania. Tradycyjnie już, kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki wręczył każdemu uczestnikowi kalendarz na 2019 rok ufundowany przez Kustosza Sanktuarium Święta Woda – ks. Alfreda Butwiłowskiego, przekazując Życzenia zdrowych, błogosławionych Świąt. Spotkanie upłynęło miłej, spokojnej atmosferze. Rozstając się wszyscy życzyli sobie dużo zdrowia obiecując obecność za rok, – do siego roku!! 

Organizatorzy.

Galeria zdjęć zostanie dodana wkrótce. 

 

Dodaj komentarz