Spotkanie szkoleniowe – metody wzmacniania podłoża gruntowego pod inwestycje liniowe. Budowa ul. Ciołkowskiego w Białymstoku – 31.08.2017

Szanowne koleżanki !! Szanowni Koledzy !! Sympatycy KZ SITK przy GDDKiA !!!

Koło Międzyzakładowe SITK RP przy GDDKiA Oddział w Białymstoku wspólnie z Kołem Zakładowym SITK przy Urzędzie Miasta Białystok organizuje w dniu 31.08.2017r. (czwartek) szkolenie techniczne na temat metod wzmacniania podłoża gruntowego pod inwestycje liniowe na budowie ulicy Ciołkowskiego w Białymstoku.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o zgłaszanie do dnia 29.08.2017r (wtorek) do godz.13.00 swego uczestnictwa kol. Sekretarz Monice Brulińskiej e-mail: mbrulinska@gddkia.gov.pl, lub kol. Krzysztofowi Gleba-Zawadzkiemu e-mail: kgleba-zawadzki@gddkia.gov.pl Wprawdzie czasu na decyzję niema zbyt wiele, ale wierzymy w Waszą (naszą) słynną już mobilizację (mieliśmy pewne trudności z dopasowaniem terminów, uzgodnień itp.). Szkolenie jest bezpłatne, przeznaczone głównie dla stanowisk technicznych. Prezesów Kół proszę o powiadomienie swoich członków i przesłanie jak najszybciej listy uczestników. W przypadku pytań, służę pomocą. Poniżej program szkolenia.

Z koleżeńskim pozdrowieniem: Prezes KM SITK przy GDDKiA Oddział w Białymstoku, Krzysztof Gleba-Zawadzki

pdfico2
>>> PROGRAM SZKOLENIA <<<

 

Dodaj komentarz