Wycieczka w Bieszczady [12-16.09.2024]

Szanowne Koleżanki i Koledzy, członkowie SITK RP w Białymstoku,

Zarząd Oddziału SITK RP w Białymstoku pragnie poinformować, że organizuje jesienią br. wycieczkę techniczno-krajoznawczą o charakterze integracyjnym pn.: „BIESZCZADY SĄ ZAWSZE PIĘKNE”.

Do uczestnictwa w wycieczce serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Stowarzyszenia. Odbędzie się ona w dniach od 12-16 września 2024 r. (5-dniowa). Nie przypadkowo wybrany został okres wczesno jesienny, gdyż w tym okresie Bieszczady są przepiękne. Planowana wycieczka obejmować będzie trasę: Sandomierz – Duża Pętla Bieszczadzka – Sanok – Bóbrka Iwonicz – Zdrój – Przemyśl – Leżajsk. Koszt uczestnictwa wynosi 2.025 zł brutto za osobę. Zarząd Oddziału podjął uchwałę w sprawie dofinansowania około 30% kosztu uczestnictwa wynoszącym 600 zł za osobę. Zatem ostateczny koszt za osobę wynosi ok. 1400 zł (warunkiem jest zebranie się grupy od 35 osób płacących). Szczegółowy program w załączeniu.

Przewodniczących Kół prosimy o pilne przekazanie tej wiadomości członkom swego Koła oraz zebranie i przekazanie listy chętnych z wpłatą zadatku w kwocie 100,00 zł od osoby koleżance Marii Gawryluk (gawmaria@interia.pl  telefon 502 162 525) lub do biura SITK Białystok do dnia 27 czerwca 2024 r. Termin zgłoszenia jest bardzo krótki bowiem organizator musi mieć czas do rezerwacji hotelu i przewodników. Musimy mieć też wcześniej Wasze deklaracje żeby wiedzieć czy wycieczka może się odbyć.

Serdecznie zapraszamy Koleżanki i Kolegów. Dawno nie mieliśmy dłuższego wspólnego wyjazdu jak to było wzorem poprzednich lat.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

ZARZĄD ODDZIAŁU SITK RP