VII Spływ kajakowy rzeką Supraśl organizowany przez SITK RP przy GDDKiA [22.06.2024]

Szanowne koleżanki i koledzy, Członkowie i sympatycy KM SITK RP przy GDDKiA

                                                                                                                                                                          

Tradycyjnie już KM SITK RP przy GDDKiA organizuje VII-edycję spływu kajakowego, spotkania integracyjno-technicznego,- do uczestnictwa w którym serdecznie zapraszamy. Spływ organizujemy w dniu 22.06.2024r (sobota) na krajobrazowo urzekającym odcinku rzeki Supraśl. Trasa spływu dł.ok. 18km-20km na odcinku Supraśl – Jurowce „Folwark Nadawki”. Przewodniczących Kół proszę o poinformowanie swoich członków i przekazanie listy chętnych z wpłatą składki uczestnika koleżance Ewie Korzuń(ewa.korzun@wp.pl), lub kol. Miłoszowi Milewskiemu(milewskimilosh@gmail.com) lub kol. Wojciechowi Mruczek( wmru@wp.pl) lub do mnie (krzysztof.glebazawadzki@gmail.com) w terminie do dnia 14.06.2024r. Składka uczestnika wynosi. 140zł od osoby (inflacja zrobiła swoje),- pozostałe koszty pokryjemy z dofinansowania Zarządu Oddziału. Organizację VII-edycji Spływu dedykujemy wszystkim aktywnym członkom Oddziału SITK RP w Białymstoku, – w szczególności tym z KM przy GDDKiA największego(234 os.) i bardzo aktywnego Koła w Polsce. Uczestnicząc w spływie będziemy mieli okazję uczcić otrzymane nagrody ERNESTA za działalność 2023 roku: Koło + Oddział + Najaktywniejszy w dziedzinie drogownictwa. Ponieważ są to już 3-cie nagrody ERNESTA jakie otrzymujemy za działalność stowarzyszeniową,- dodatkowo spodziewamy się jeszcze Nagrody SUPER ERNESTA za „całokształt działalności”. Jest to B.miłe,- Będzie co świętować !!! Zapraszamy do licznego uczestnictwa.  Organizując nasze spotkanie musieliśmy wpłacić zaliczki rezerwując miejsce, kajaki i dowóz autokarem,-powrót organizujemy indywidualnie w ramach własnych możliwości.. Zwracamy się więc do Was o zdecydowaną, niezwłoczną deklarację uczestnictwa z wpłatą składki włącznie(tylko takie zgłoszenia będą ważne). Na koszt uczestnictwa składają się:

– wynajem autokaru na dojazd do p-ktu startu spływu(zamówiliśmy autokar 50-osobowy)Białystok – Supraśl,

– wypożyczenie kajaków + transport na miejsce rozpoczęcia spływu i odwiezienie(50zł/os – po negocjacjach)

– posiłek, grill Party, napoje (przyzwoite menu na 8-godzinne spotkanie) w „Folwarku Nadawki”- zadatek przepada w przypadku niezrealizowania spotkania

– ubezpieczenie  OC uczestników  spotkania

Nagrody w konkursach, grach plenerowych itp…tradycyjnie zabezpiecza główny organizator – kol. K G-Z(nie wchodzą one w wysokość składki uczestnika). Uwzględniając obecne realia, – spędzenie w miłym gronie, przy licznych atrakcjach, dobrej zabawie, smacznych daniach regionalnej kuchni itp…. całego dnia za 140zł nie wydaje się kosztem niemożliwym do poniesienia. Na zgłaszania uczestników czekamy do dnia 14.06.2024r. Włącznie, do godz. 1400 do osób wskazanych wyżej.  Bardzo prosimy o mobilizację, szybkie zgłaszanie uczestnictwa(nie czekając na ostateczną datę) i niezawodną obecność. W sprawach organizacyjnych jesteśmy do dyspozycji.    

  Program spływu:

Z koleżeńskim pozdrowieniem: Krzysztof Gleba-Zawadzki Prezes KM SITK RP przy GDDKiA