dsc02110

„IV Bal Karnawałowy Drogowca, Transportowca i Inżynieria Budownictwa”, Białystok, 10.02.2018

Program i przewidziane atrakcje wyglądały następująco:

  • Bogate menu z gorącymi daniami i przekąskami: 4 dania gorące, bufet zimnych przekąsek, bufet słodki: ciasta, owoce, desery,- napoje zimne i gorące All inclusive.
  • Bal poprowadził DJ Suhy – Piotr Suchocki wielokrotny mistrz i w-ce mistrz DJ Polski, Juror komisji kwalifikacyjnej DJ-ów,- zapewniając wyśmienitą oprawę muzyczną,- prowadząc wspólnie z Głównym Organizatorem przygotowane wcześniej niespodzianki i konkursy, szampańską zabawę do białego rana w tym mi.: wycieczkę poprzez najsłynniejsze przeboje kabaretowe, estradowe i dyskotekowe z różnych stron świata i inne „smaczki DJ-owskie”.
  • Ok. godz. 21 miał występ niespodziankę Iluzjonista Karol SANETTI uznany i ceniony w branży specjalista od magii (część sceniczną i między stolikami na Sali). Swym występem wywarł niesamowite wrażenie wciągając uczestników do wspólnego „czarowania”.
  • Obowiązujące stroje wieczorowe, zostały uzupełnione przez przebrania i maski. Tradycyjnie trzy najciekawsze przebrania otrzymały nagrodę specjalną ufundowaną przez głównego organizatora-Prezesa Krzysztofa- Gleba-Zawadzkiego.
  • Podczas balu przewidziane były liczne gry i konkursy z nagrodami, wybór Króla i Królowej Balu, najlepszy kierowca rajdowy itp.

W trakcie Balu została przeprowadzona również zbiórka na rehabilitację Milenki Garbolińskiej – wnuczki Kol. Jerzego Garbolińskiego, wieloletniego pracownika GDDKiA Oddziału w Białymstoku oraz członka KM SITK RP przy GDDKiA. Dodatkowo, restauracja „3Trio”, w której odbywał się Bal zadeklarowała przekazanie wszystkich nakrętek, które zostaną zebrane w trakcie imprezy na wyżej wspomniany cel.

Ponadto, w trakcie Balu sympatycy SITK z PZITB Państwo K i W. Grochulscy świętowali 30 rocznicę ślubu. Prezes Koła – Kol. Krzysztof Gleba-Zawadzki w imieniu wszystkich uczestników Balu złożył serdeczne życzenia oraz gratulacje szczęśliwej parze wręczając okolicznościowe upominki. W/w wydarzenie bardzo pozytywnie zostało odebrane przez uczestników Balu pogłębiając jeszcze bardziej miłą, życzliwą i bardzo wesołą atmosferę.

Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali IV Bal za bardzo udany. Impreza po raz kolejny odniosła sukces, a w jej trakcie na ręce organizatora – Kol. Krzysztofa Gleba-Zawadzkiego popłynęły liczne gratulacje i podziękowania. Zabawa była pierwszorzędna, sprzyjała integracji środowisk na co dzień współpracujących ze sobą na płaszczyźnie zawodowej. Tym samym, główny cel spotkania, a mianowicie scalanie środowiska drogowców, transportowców i inżynierów budownictwa został osiągnięty. Uczestnicy imprezy dziękując głównemu organizatorowi za wspaniale zorganizowaną imprezę, na wysokim poziomie, profesjonalnie, z licznymi atrakcjami, jednocześnie wyrażali deklarację uczestnictwa w kolejnych edycjach Balu. Bal zakończyliśmy przed godz. 5-rano żałując, że to już koniec. Zarówno nastroje uczestników w trakcie Balu jak i opinie po nim wskazują na to, że IV Bal Drogowca i Transportowca stał się kolejnym udanym wydarzeniem na liście imprez zaplanowanych do organizacji w 2018 r.

Główny Organizator: Krzysztof Gleba-Zawadzki

>>> galeria zdjęć <<<

Dodaj komentarz